Zakładanie konta przez internet

Obecnie banki oferują swoim klientom szereg różnego rodzaju udogodnień. Wśród nich wskazać trzeba przede wszystkim na fakt ułatwienia klientom możliwości otwierania kont bankowych.
Mowa tu o tym, iż każdy z nas może otworzyć sobie konto bankowe przez internet. W dniu dzisiejszym banki oferują możliwość otwarcia takowego konta z domu. Jedyne wymagania do otwarcia takiego konta, to posiadanie komputera oraz dostępu do Internetu. Wystarczy wejść na stronę interesującego nas banku, odnaleźć opcję, która pozwala wysłać wniosek o założenie konta drogą elektroniczną i poczekać na gotową umowę, która winna dotrzeć do nas za pośrednictwem poczty lub kuriera. Następnie należy podpisać umowę i odesłać ją do banku. Dzięki takim zabiegom założone konto przez internet stanie będzie w naszym posiadaniu.
Cała procedura nie nastręcza nam większych kłopotów. Jest to zatem szybki i wygodny sposób, by móc założyć konto bankowe przez internet. Okazuje się jednak, że nie wszystkie banki wprowadziły taką możliwość dla swych potencjalnych klientów. Na chwilę obecną tylko kilka banków specjalizuje się s tego typu sposobach otwierania rachunków bankowych. Wśród nich jest pierwszy w Polsce bank internetowy – mBank. Szkoda, że tak niewiele banków oferuje możliwość otwierania rachunku bankowego przez Internet, bo to za jednej strony ułatwia nam życie, ale z drugiej przysparza bankom klientów.

Comments are closed.

 • Profesjonalna obsługa

  Na każdym szkoleniu z pozyskiwania klientów możemy usłyszeć, że najważniejszą rzeczą, na którą trzeba zwracać uwagę w każdej firmie, jest kontakt klientów z pracownikami obsługi. Jeżeli pracownik nie nawiąże nici porozumienia z klientem, może on obrazić się na firmę i skorzystać z usług konkurencji.Read More »
 • Hurtownia alkoholu różnych gatunków w Krakowie

  Organizując imprezy zarówno prywatne jak i firmowe trzeba zaproponować gościom ciekawe i różnorodne trunki. Duży wybór wśród alkoholi proponuje hurtownia alkoholu Kraków, posiadająca w swojej ofercie wiele kategorii trunków do win i likierów do wódek i szampanów. Hurtownia wódki Kraków posiada trunki wiodących marek zarówno polskich jak i zagranicznych, tak więc każdy sklep a także …Read More »
 • Aranżacja sypialni – o czym należy pamiętać?

  Niektórzy mają trudności z urządzeniem sypiali w taki sposób, aby pomieszczenie to w pełni spełniało swoją funkcję i było jednocześnie przytulne i stylowe. Inspiracji do wykończenia sypialni szukają więc na stronach internetowych poświęconych wystrojowi wnętrz, w prasie tematycznej czy chociaż by w sklepach z materiałami wykończeniowymi. Co zrobić, aby aranżacja sypialni zapewniała relaks i odpowiedni …Read More »
 • Sposoby obsługi biur rachunkowych i księgowych

  Osoby, które po raz pierwszy chcą skorzystać z usług biura rachunkowego lub księgowego zastanawiają się nad tym, w jaki sposób zostaną w nim obsłużone. Dlatego poszukują wszelkich informacji na temat takich biur w prasie i Internecie, a także nawiązują bezpośredni kontakt z pracownikami konkretnego biura. Różnego rodzaju gazety, w których opisana jest działalność biur rachunkowych …Read More »