Kredyt we frankach – jak się go pozbyć?

23Jak wiadomo, kredyty we frankach czy nawet w złotych to olbrzymie zobowiązania. Właściwie każdy kredytobiorca, nawet ten, który decyduje się na niewielkie zobowiązanie finansowe, musi liczyć się z wieloletnim spłacaniem rat. Trzeba przyznać, że w zdecydowanej większości przypadków kredyty nie są tak atrakcyjne, jak przedstawiają nam to instytucje bankowe.

Wielu klientów, zwłaszcza wśród osób zadłużających się w obcej walucie, ma olbrzymi problem z późniejszą spłatą zobowiązania. Najbardziej popularne są problemy tak zwanych frankowiczów, czyli osób, które sięgnęły po kredyt właśnie w tej szwajcarskiej walucie. Niestety okazało się to przysłowiowym strzałem w kolano, bo obecnie osoby, które zdecydowały się na takie zobowiązanie muszą się teraz borykać z olbrzymimi odsetkami, stanowiącymi niejednokrotnie podwójny kredyt.

 Jak pokonać kredyt we frankach? Sytuacja, w jakiej znaleźli się obecnie frankowicze, jest naprawdę trudna. Warto jednak poszukać jakiegokolwiek rozwiązania w tym zakresie, które chociaż w niewielkim stopniu mogłoby ulżyć dłużnikom. W tym przypadku dobrym rozwiązaniem okazuje się korzystanie z internetowych kantorów. W przeciwieństwie do prowizji, jaką za zmianę waluty pobiera od nas bank, kantor internetowy wymaga naprawdę niewielkich kwot.

Trzeba przyznać, że jest to naprawdę jedno z lepszych sposobów na uniknięcie wzrastających ciągle kosztów kredytu w tej obcej walucie (http://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/analiza-kredytow-frankowych-na-przestrzeni-lat,2397049,4141). Warto zainteresować się takim rozwiązaniem także ze względu na to, że dzięki takiemu postępowaniu możemy szybciej pozbyć się odsetek, które rosną w zastraszającym tempie szczególnie przy dużych kredytach.

Comments are closed.

Search
Advertisement
Październik 2018
P W Ś C P S N
« Cze    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
 • Kierunki, które dadzą Ci pracę po studiach

  Dobry kierunek studiów to podstawa, jeśli chcemy po ich ukończeniu zdobyć rozsądne zatrudnienie. Gdzie zatem i co studiować, by mieć pewność, że po otrzymaniu  dyplomu nie czeka nas długie i bolesne bezrobocie? Możliwości i perspektyw zawodowych jest naprawdę wiele i każdy, kto tylko chce, jest w stanie znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla siebie. Czego jednak, tak …Read More »
 • Zakładanie lokaty terminowej przez internet

  Nie jest nowością, że banki umożliwiają swym klientom zakładanie kont bankowych za pomocą internetu. Dla wielu znany jest również fakt tego, że przy użyciu komputera, podłączonego do internetu możemy zaciągnąć kredyt bankowy. Jeśli zatem możemy dokonywać takich czynności, to dlaczego nie mielibyśmy mieć możliwości założenia terminowej lokaty online? Jak się jednak za to zabrać? Czy …Read More »
 • Zdolność kredytowa

  Dość często staramy się o kredyt konsumpcyjny i zastanawiamy się dlaczego bank nam go nie udzielił? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Jako potencjalni kredytobiorcy nie spełniliśmy podstawowego wymogu do pozyskania kredytu, jakim jest zdolność kredytowa. W momencie, gdy chcemy zaciągnąć jakikolwiek kredyt, czy to kredyt hipoteczny czy szybki kredyt gotówkowy, musimy posiadać zdolność …Read More »
 • Dlaczego warto zdecydować się na administrację systemami SAP

  W obecnych czasach sprzęt komputerowy oraz odpowiednie oprogramowanie w znacznym stopniu ułatwia prowadzenie działalności gospodarczej. Informatyzacja pozwala oszczędzić czas oraz pieniądze, i chociaż dokumenty w formie papierowej ciągle funkcjonują, wprowadzanie danych do specjalnych systemów ułatwia ich przetwarzanie i wykorzystanie do zarządzania biznesem czy jego rozwijanie.Read More »